Straszliwe wydarzenie miało miejsce w Konstantynowie Łódzkim, w województwie łódzkim. Nieletnia, która prowadziła samochód, została przytłoczona przez własny pojazd i niestety zmarła na miejscu. Informacje dotyczące tego nieszczęścia są po prostu przerażające.

W spokojnym Konstantynowie Łódzkim wieczorem 7 kwietnia doszło do niezwykle tragicznego wypadku drogowego. Młoda dziewczyna, zaledwie 17-letnia, znalazła się pod swoim autem, skąd wcześniej nim sterowała, co doprowadziło do jej śmiertelnego potrącenia. Pomimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych, nastolatka nie przeżyła. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach ustalili, że dziewczyna próbowała powstrzymać swój samochód przed zjechaniem.

Sierżant sztabowy Agnieszka Jachimek z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach przekazała smutną prawdę o tym tragicznym wydarzeniu: „Pokazuje to, jak kruche i wątłe jest ludzkie życie, zwłaszcza podczas zdarzeń drogowych. Dlatego prosimy wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności na drodze. Warto przypomnieć, że nawet niewielka prędkość może być dla człowieka śmiertelnie niebezpieczna”.