Po tylko jednej godzinie od momentu kradzieży ekspresu do kawy, funkcjonariusze z Aleksandrowa Kujawskiego zdołali zatrzymać 21-letniego przestępcę. Niezadowolony z jedynie jednego skoku na sklep, młodzieniec udał się do kolejnego punktu sprzedaży – drogerii, skąd ukradł perfumy o wartości bliskiej 2400 złotych.

W ubiegły piątek, dokładnie 10.05.2024, służby policyjne otrzymały zgłoszenie o kradzieży ekspresu do kawy ze sklepu zlokalizowanego w Aleksandrowie Kujawskim. Sprzedawca podał, że sprawca to młody mężczyzna, który po prostu zabrał urządzenie z półki i szybko opuścił lokal.

– Policjanci natychmiast zostali skierowani na miejsce zdarzenia, gdzie zapoznali się z nagraniem z monitoringu sklepowego ukazującym sprawcę przestępstwa. Poszukiwania mężczyzny nie trwały długo – spostrzegli go na jednym z okolicznych parkingów. Kiedy 21-latek zdawał sobie sprawę, że został zauważony przez policję, próbował uciec. Niestety dla niego, po kilku chwilach został zatrzymany – opowiada asp. Marta Błachowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.