„Różowa Szminka i Podcięty Wąsik”

Pod taką, niezwykłą nazwą, funkcjonować będzie nowy klub w Aleksandrowie Łódzkim. Będzie to szczególne miejsce spotkań, w Domu Dziennego Pobytu Wrzos, cieszącym się bardzo dużym zainteresowaniem starszych mieszkańców miasta.

Dom Dziennego Pobytu Wrzos to jeden z ulubionych adresów aleksandrowskich seniorów. W tym miejscu nigdy się nie nudzą. Czeka tu na nich wiele rozrywek i cennych inicjatyw, w tym również edukacyjnych i prozdrowotnych.

Frekwencja w klubie jasno pokazuje, że program, który jest przygotowywany z myślą o starszych mieszkańcach miasta, jest dobrze dopasowany do zainteresowań i potrzeb tej właśnie grupy wiekowej.

Klub jest szczególnego rodzaju uzupełnieniem standardowej oferty programowej placówki. Jak przystało na klub – będzie to miejsce spotkań, nie tylko z innymi seniorami, ale również z zapraszanymi gośćmi.

Inauguracja już w najbliższy weekend

Klub „Różowa Szminka i Podcięty Wąsik” uroczyście zainauguruje swoją działalność już dziś i otworzy swoje podwoje przed pierwszymi gośćmi. Pierwsze spotkania klubowe odbędą się 22 października.

Założyciele klubu zapowiadają, że w tym miejscu z pewnością nikt nie będzie się nudził. Planowane są m.in. cykliczne spotkania tematyczne, gromadzące osoby, które mają różne zainteresowania.

Nie braknie tak ważnych tematów jak związane ze zdrowiem, ale również psychologią i relaksem.

Oczywiście w „Różowej Szmince i Podciętym Wąsiku” będzie wiele okazji do wspaniałej zabawy, w doskonałych humorach i w doborowym gronie.

Uroczyste otwarcie klubu odbędzie się o godzinie 14.00, a już od godz. 11.00 wszystkie panie przed 50 i po 69 roku życia mogą wykonać bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, który będzie parkował przy DDP Wrzos.

W całej Polsce podejmowanych jest wiele inicjatyw z myślą o starszych, ale wciąż aktywnych osobach. Zobacz co działo się podczas Festiwalu Aktywności Senioralnej w Mikołowie!