Kolejne muzyczne zaproszenie dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego

Lato 2021 w Aleksandrowie Łódzkim upłynęło, czy właściwie – nadal upływa – pod znakiem muzyki. Podczas dwóch wakacyjnych miesięcy organizatorzy koncertów większych i mniejszych na pewno nie pozwolili na nudę wielbicielom różnych muzycznych stylów.

Słowem – dla każdego – w repertuarze lata 2021 w Aleksandrowie Łódzkim – znalazło się coś dobrego. Wakacje 2021 zostaną zapamiętane przez mieszkańców Aleksandrowa i okolic jako tygodnie pełne słońca, dźwięków i świetnego nastroju.

Na scenach Aleksandrowa zaprezentowali się soliści i zespoły muzyczne, reprezentujący różne gatunki muzyki, nie brakło również akcentów kabaretowych. Choć przychodzi powoli czas na podsumowanie tegorocznych kulturalnych wakacji – to nie oznacza, że sezon letni w Aleksandrowie już się zakończył, wręcz przeciwnie – przed nami jeszcze jedno atrakcyjne wydarzenie muzyczne.

Będzie ono miało miejsce 29 sierpnia 2021 r. – właśnie na ten dzień zaplanowano koncert cieszącego się coraz większą popularnością zespołu Plateau, który dał się już wielokrotnie poznać m.in. jako doskonały interpretator twórczości tak wybitnych artystów jak Marek Grechuta, czy Leonard Cohen.

Plateau na koniec lata w Aleksandrowie!

Fanów grupy nie trzeba przekonywać o jakości artystycznych działań grupy. Jeśli jeszcze nie znamy jej dokonań – warto również przyjść na koncert i dać się pozytywnie zaskoczyć! Początek koncertu o godzinie 16:00. Miejsce – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim.

Na koncert zaprasza burmistrz. Organizatorami koncertu są: Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego oraz gmina Aleksandrów Łódzki.

Na scenie MOSiR wystąpią: Michał Szulim (wokal, gitara, twórca tekstów), Karol Kowalczyk (gra na gitarach) i Marcin Lizak (gitara, bas i akordeon).

Jakich utworów grupy można będzie posłuchać w najbliższą niedzielę w Aleksandrowie? Na pewno nie zabraknie tych najpopularniejszych w repertuarze Plateau – będą to zarówno autorskie utwory, jak i niepowtarzalne, charakterystyczne interpretacje Cohena i Grechuty.

Zespół słynie ze swojej działalności na scenie – koncerty grupy zawsze są wyjątkowym przeżyciem dla fanów, teraz szczególnie spragnionych muzyki na żywo, która jest jakością samą w sobie i tak naprawdę nic nie może jej w pełni zastąpić, nawet najwyższej jakości nagranie.