Będzie wesoło!

Lato 2021 r. w Aleksandrowie Łódzkim na pewno nie należało do nudnych. Miasto wraz z różnymi podmiotami zorganizowało wiele imprez, adresowanych do mieszkańców i turystów w różnym wieku i zainteresowanych wieloma aktywnościami.

Sztandarowym projektem, który cieszy się największą popularnością, jest cykl koncertów Plan B. Wszystkie wydarzenia w jego ramach odbywały się na scenie miejscowego MOSiR-u. Kilka koncertów już za nami, ale przed nami – ostatni. I będzie to finał z przytupem. Nie może być inaczej, skoro na scenie zobaczymy i usłyszymy Marcina Dańca i Igora Kwiatkowskiego. Obu nazwisk nie trzeba przedstawiać, tym którzy wiedzą jak się świetnie bawić za sprawą skeczy, gagów i całej gamy kabaretowych środków wyrazu.

Na scenie MOSiR w Aleksandrowie spotkają się więc przedstawiciele różnych kabaretowych pokoleń, którzy na status gwiazd zapracowali sobie niespożytymi pokładami energii i pomysłowości. Marcin Daniec dał się już jakiś czas temu poznać aleksandrowskiej publiczności, Igor Kwiatkowski natomiast zaprezentuje się solo (wcześniej znany był z występów w grupie Paranienormalni).

21 sierpnia 2021 r. w Aleksandrowie – święto dobrego humoru

Wieczór z dobrym humorem rozpocznie się już o godzinie 17:00. Czy warto przybyć? Jeśli po niekoniecznie najłatwiejszym roku, chcemy naprawdę podładować akumulatory, a tu najlepszym „paliwem” jest świetny humor – na pewno warto!

Czym uraczą publiczność w Aleksandrowie znani kabareciarze? Na pewno nie zabraknie hitowych skeczów ich autorstwa, można się będzie również spodziewać nowych tematów, a tych nie skąpi nam, jak zawsze, rzeczywistość, która dla kabaretu jest wdzięcznym tworzywem.

Daniec i Kwiatkowski – z jednej strony – dla miłośników kabaretów – znane i lubiane „firmy”, z drugiej – artyści, którzy zawsze potrafią zaskoczyć. A więc zaskoczeń, z dobrym humorem w tle, na pewno nie zabraknie w trakcie ostatniego już wydarzenia w ramach letniego cyklu Plan B w Aleksandrowie Łódzkim.