Rockowe brzmienie już jutro w Aleksandrowie Łódzkim

Wakacje niemal na półmetku, za nami też już wiele atrakcji sportowych, przygotowanych w ramach Planu B – Lata w Aleksandrowie. Teraz nadszedł czas na muzykę i to nie byle jaką. Fani nieco mocniejszego brzmienia już jutro, 25 lipca, będą mieli okazję spotkać się z dwiema legendarnymi kapelami.

Jutro w Aleksandrowie zagrają Illusion i Luxtorpeda. „Marki” na polskim rynku muzycznym, których nikomu nie trzeba szerzej przedstawiać. Po dłuższym czasie „zawieszenia”  – możliwość uczestniczenia w koncercie na żywo to duża odmiana i spory zastrzyk pozytywnej energii dla fanów.

Środek lata, świetna muzyka – czego chcieć więcej, by niedzielny, wakacyjny wieczór uznać za (co najmniej) udany!

Koncert odbędzie się na terenie MOSiR, początek imprezy – godzina 19:00.

Hity i nowości

Luxtorpeda zagra w Aleksandrowie Łódzkim pierwszy raz od niemal dziesięciu lat. Zespół zagrał tu niedługo po powstaniu. W tym roku oprócz najpopularniejszych hitów kapeli, publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory z najnowszego albumu – „Elektroluxtorpeda”.

Illusion ma już za sobą prawie trzydzieści lat wspólnego grania. W tym czasie zespół wydał sześć albumów. Ostatni – trzy lata temu („Anhedonia”). Podczas jutrzejszego koncertu na pewno nie zabraknie największych przebojów grupy. Zabrzmi „Vendetta” i „Nóż”? Zapewne tak! Podobnie jak wiele innych utworów, które dla fanów Illusion są kultowe.

To nie koniec muzycznej uczty tego lata. Już 7 sierpnia kolejny koncert w Aleksandrowie Łódzkim – tym razem wystąpią Paweł Domagała i Sorry Boys.