Niedzielne spotkania z muzyką

Już po raz jedenasty w Aleksandrowie odbędą się letnie spotkania z muzyką. Gmina zorganizuje wiele wydarzeń kulturalnych, dzięki którym żaden mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego i okolic nie będzie się nudził, szczególnie w weekendy.

Jedną z takich szczególnych propozycji będą niedzielne, letnie koncerty, podczas których melomani będą mogli na żywo posłuchać różnych gatunków muzycznych, w wielu interpretacjach.

Gmina oraz Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa – organizujący to lubiane przez mieszkańców i gości miasta przedsięwzięcie – zadbali o to, żeby repertuar letnich koncertów był urozmaicony i aby każdy słuchacz był usatysfakcjonowany.

Zaproszono też wybitnych artystów, którzy w letniej, plenerowej atmosferze „podzielą” się ze słuchaczami swoim muzycznym talentem.

Koncert inaugurujący cały wakacyjny cykl aleksandrowskich spotkań z muzyką odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 lipca 2022 r.

Początek muzycznego sezonu plenerowego

Kto zaprezentuje się na plenerowej scenie w Aleksandrowie – jednocześnie rozpoczynając cały program jedenastego muzycznego lata w mieście?

3 lipca wystąpią: Aleksandra Skonieczna, Hubert Krześlak oraz Kamil Szewczyk. Artyści zaprezentują się w repertuarze, który z pewnością będzie współgrał z radosnymi, wakacyjnymi nastrojami. Koncert „Powitajmy lato” odbędzie się tam, gdzie wszystkie inne pozostałe muzyczne spotkania, czyli w Ogrodzie Towarzystwa Śpiewaczego imienia Stanisława Moniuszki.

Podczas koncertów można będzie posłuchać m.in. uwielbianych przez osoby w różnym wieku przebojów autorstwa Agnieszki Osieckiej, gorących rytmów muzyki cygańskiej, hiszpańskiej i bałkańskiej, ale również nieco bardziej stonowanego, klasycznego jazzu. A to tylko niektóre z przygotowanych muzycznych propozycji na lato 2022 r.

Początek niedzielnych koncertów – o godzinie 16:00. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani – wstęp jest wolny.

Nie masz dotąd pomysłu na udany urlop? Zapoznaj się z propozycjami portalu MorzeGóry.pl.