Summer Dying Loud – powraca

Fani mocnych brzmień już za chwilę doczekają się imprezy, na którą zapewne długo czekali. Do Aleksandrowa Łódzkiego powraca właśnie Summer Dying Loud. Będzie zatem głośno i w rytmach mijającego, ale trwającego jeszcze lata.

Impreza, jak wiele innych muzycznych wydarzeń w Aleksandrowie, odbędzie się na scenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Włodzimierza Smolarka.

Już 11 września 2021 r. stadion wypełni się fanami mocniejszych brzmień. W tym roku festiwal będzie miał formułę jednodniową. Kto zagości na Summer Dying Loud w 2021 r.?

Summer Dying Loud 2021 line-up „zapełnią” kapele z Polski. Zagrają między innymi: Azarath, Mgła, Me and That Man, The Stubs, Taraban, In Twilight’s Embrace, Varmia, Backhand Slap oraz Death Denied.

Impreza jest biletowana. Bilety można nabywać za pośrednictwem serwisu internetowego – Ebilet.pl.

Przyszłoroczna edycja festiwalu

Organizatorzy podzielili się również informacjami na temat planowanej, przyszłorocznej edycji Summer Dying Loud. Przedstawiono także zaplanowany na 2022 roku line-up. Skład zespołów, które wystąpią może się jeszcze zmieniać, niektóre kapele potwierdziły jednak już teraz swój udział w przyszłorocznej, wrześniowej imprezie.

Będą to: Tiamat, Year Of The Cobra, Ragehammer, Napalm Death, Asphyx, Dom Zły, Deszcz, Night Demon, Tides From Nebula, Fleshworld.

Już teraz zapowiedziano udział wielu innych zespołów – może ich być nawet kilkadziesiąt. Udział niektórych z nich w tej imprezie może być dość nieoczywisty, ale tym bardziej festiwal zapowiada się intrygująco. W roku 2022 wystąpią także zespoły zagraniczne.

Summer Dying Loud 2022 będzie imprezą wielodniową. Początek zaplanowano na 9 września – koniec – na 11 września 2022 r.