MDK zaprasza na uroczysty koncert

Co prawda Dzień Matki już za nami, ale specjalny koncert z okazji tego ważnego święta odbędzie się w weekend, a dokładniej dziś, 28 maja 2022 r., w Aleksandrowie Łódzkim.

Na to wydarzenie muzyczne zaprasza Burmistrz oraz Młodzieżowy Dom Kultury, na którego scenie odbędzie się koncert.

Początek – o godzinie 18:00. Będzie to okazja do doskonale spędzonego majowego wieczoru, w doborowym towarzystwie.

Program koncertu z pewnością zachwyci mamy w każdym wieku i całą publiczność. Nie może być inaczej, skoro na aleksandrowskiej scenie zaprezentują się wspaniali artyści operowi.

Usłyszymy Sylwię Nowicką – sopranistkę, Annę Spychalską – mezzosopranistkę oraz Romualda Spychalskiego dysponującego najwyższym głosem męskim – tenorem.

Artyści – po raz kolejny – udowodnią jak wyjątkowym i wiecznie młodym jest repertuar operetkowy oraz rozrywkowy – w wersji na klasyczne głosy.

Sprawdzony repertuar na wyjątkowy dzień

Koncerty muzyki klasycznej, w tym również operetkowej, cieszą się od lat dużym uznaniem publiczności – co ciekawe – w różnym wieku i charakteryzującej się odmiennymi gustami muzycznymi.

To niezwykłe – jak wielu ludzi gromadzą np. plenerowe koncerty wakacyjne i jak doskonale bawią się wspólnie różne pokolenia, nucąc wraz z artystami przeboje muzyki klasycznej i  pop – w wydaniu bardziej klasycznym.

Takie koncerty cieszą się również wielkim zainteresowaniem z okazji różnych świąt, głównie Sylwestra i Nowego Roku.

Do tej kategorii koncertów operetkowych dołącza wydarzenie muzyczne, które już w najbliższą sobotę da wiele radości zaproszonym na nie mamom z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic.