W nadchodzący wtorek, 5 września 2023 r., o godzinie 20:00, telewizja Polsat rozpoczyna emisję nowego sezonu popularnego programu „Ninja Warrior Polska”. Na ekranach naszych telewizorów zobaczymy zawodników biorących udział w rywalizacji na skomplikowanym torze przeszkód. Do walki stanie również uczestnik z powiatu aleksandrowskiego, który nie po raz pierwszy będzie mierzyć się z wymagającymi zadaniami tego widowiska.

Trzeciego dnia września, kiedy zegar wybije godzinę 20:00, będziemy świadkami debiutu nowego sezonu „Ninja Warrior Polska”. Program ten to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy pragną zmierzyć się z ekstremalnym torem przeszkód. Twórcy programu ujawnili niektóre z nazwisk gotowych stanąć do walki. W tym roku na starcie nie zabraknie dobrze znanych nam już weteranów.

Na liście uczestników znajduje się Michał Baryza – fotomodel i rehabilitant pochodzący z Konecka. Ten utalentowany sportowiec jest już doskonale znany widzom Polsatu, gdyż wystąpił w pięciu poprzednich edycjach programu, docierając aż trzykrotnie do wielkiego finału. Jak sam przyznaje, aktualnie jest w szczytowej formie.

Warto dodać, że Michał Baryza nie tylko jest utytułowanym zawodnikiem „Ninja Warrior Polska”, ale również finalistą czwartej edycji programu „Top Model”. Od najmłodszych lat jest pasjonatem sportu. Poza tym angażuje się również w działania charytatywne, wspierając ludzi potrzebujących pomocy.