Wydarzył się tragiczny incydent na drodze krajowej numer 91, w miejscowości Michalin. Do zdarzenia doszło przed północą, dokładnie 9 września. Dwa samochody marki Audi zderzyły się ze sobą w sposób dramatyczny. W wyniku tego zdarzenia, życie straciła 36-letnia kobieta, która po wypadku została przewieziona do szpitala.

Pierwszy alarm o wypadku wpłynął do strażaków około godziny 23:37. Na miejsce natychmiast skierowano siły i środki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Zbrachlina. Prócz nich do akcji ratunkowej włączyły się również służby policyjne oraz cztery ekipy medyczne specjalizujące się w ratownictwie.

Według pobieżnych danych, kierująca jednym z Audi, 29-latka, nie ustąpiła pierwszeństwa młodemu 22-latkowi, który także był za kierownicą tego samego modelu pojazdu. Do fatalnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 91 z drogą podporządkowaną.

W wyniku uderzenia jeden z samochodów przewrócił się do góry kołami, a dwie osoby zostały w nim uwięzione. W akcji ratunkowej strażacy wykorzystali sprzęt hydrauliczny – nożyce i rozpieracz ramieniowy, aby uwolnić osoby znajdujące się wewnątrz pojazdu. Ratownicy medyczni natychmiast podjęli działania mające na celu monitorowanie i stabilizowanie ich stanu zdrowia.