Wracają jesienne wieczory z muzyką

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli różnych muzycznych klimatów – po roku przerwy do kalendarza muzycznych wydarzeń w Aleksandrowie Łódzkim wracają lubiane koncerty organizowane w ramach cyklu „Jesień pełna muzyki”.

Jeśli w roku ubiegłym zakupiliśmy wejściówki na koncerty, które odwołano – zachowały one swoją ważność i można je zrealizować w kolejnych miesiącach jesieni 2021 r.

Znamy już repertuar muzycznych spotkań, z których pierwsze odbędą się już we wrześniu – a ostatnie pod koniec jesieni – w grudniu.

Pierwszy koncert odbędzie się 25 września br. – będzie to program „Hawa nagila, czyli radujmy się” –w wykonaniu Yankel Band i Roberta Stefańskiego.

Wszystkie koncerty będą się odbywały w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. Istnieje możliwość zakupienia wolnych wejściówek. Cena jednej to dziesięć złotych. Cykl muzycznych spotkań w jesiennych klimatach jest współfinansowany przez Gminę Aleksandrów Łódzki.

Jesienne nuty w Aleksandrowie

„Jesień pełna muzyki” została zainicjowana w celu umożliwienia mieszkańcom Aleksandrowa i okolic bezpośredniego dostępu do kultury – w tym przypadku – muzyki, w różnych gatunkach – na wysokim poziomie.

To propozycja dla tych osób, które nie zawsze, ze względu na kwestie organizacyjne, mogą sobie pozwolić na to, by muzyczny wieczór spędzić w którejś z instytucji kulturalnych w Łodzi.

Dzięki takim imprezom cyklicznym jak „Jesień pełna muzyki” mają możliwość delektować się takimi klimatami muzycznymi, jakie lubią – na miejscu – w sobotnie wieczory.

Jesień jest tą porą roku, która szczególnie „sprzyja” muzyce. Jesienna aura, szybko zapadający zmierzch, są same w sobie atrakcyjnym „zaproszeniem” do tego, aby zrelaksować się przy dźwiękach muzyki i śpiewu.

Kolejne koncerty będą się odbywały: 9 października, 30 października, 13 listopada oraz 11 grudnia 2021 r. Zawsze w sobotę i zawsze o godzinie 18:00.