Świetna zabawa dla młodszych i starszych – zaprasza MOSiR

14 sierpnia, w sobotnie popołudnie, szykuje się wyśmienita zabawa na obiektach MOSiR w Aleksandrowie. Przygotowano mnóstwo atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Większość aktywności związanych będzie z modą, ale nie zabraknie również innych tematów, takich jak zdrowa żywność, porady i konsultacje kosmetyczne, rehabilitacyjne i inne, związane z różnymi terapiami.

Dużym zainteresowaniem na pewno będzie się cieszył Szafing i prawdziwy pokaz mody, w którym będzie mógł wziąć udział każdy, kto marzył o tym, aby przejść się po wybiegu i to w kreacji własnego pomysłu! Oprócz pokazu mody dla amatorów, odbędzie się także profesjonalny pokaz „Dojrzałe Piękno”.

Szafingi cieszą się coraz większą popularnością – imprezy tego rodzaju odbywają się w największych, jak i mniejszych polskich miastach. Szafingi, to inaczej wymiana i sprzedaż ubrań w bardzo dobrym stanie, co wpisuje się w ekologiczny styl życia. To nie wszystkie „akcenty” związane z ekologią, jakie zagoszczą podczas pikniku w Aleksandrowie. Odbędą się też warsztaty biżuterii z recyklingu i promocja ekologicznej żywności.

Kolorowe lato w Aleksandrowie

Dzisiejsze popołudnie w Aleksandrowie będzie kolorowe, wesołe i pełne uśmiechów. Zabawa zapowiada się świetnie, m.in. dlatego, że każdy będzie mógł znaleźć ciekawą propozycję dla siebie. Jak na gorące lato przystało – nie zabraknie zabawy w egzotycznych rytmach – już od 17:00 organizatorzy zapraszają na Hawajskie Party.

Nie mogło zabraknąć również atrakcji adresowanych do najmłodszych uczestników imprezy – dzieci będą miały okazję wziąć udział w licznych konkursach, warsztatach i zabawach. Na sobotnim pikniku nie zabraknie uwielbianych przez dzieci dmuchańców i „typowego” wakacyjnego menu – lodów i waty cukrowej. Doskonały nastrój można będzie uwiecznić w fotobudce.

To tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano z myślą o wakacyjnej zabawie. Nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić aleksandrowski MOSiR w sobotnie popołudnie! Zapraszają: Urząd Miejski i Aleksandrowskie Forum Społeczne.