Aleksandrowski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Aleksandrów Łódzki w tym roku będzie bardzo świąteczny. Cały grudzień będzie czasem radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie – a to m.in. za sprawą miejskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który rozpocznie się 6 grudnia, a zakończy dzień przed Wigilią, czyli 23 grudnia 2021 r.

Przez wszystkie jarmarkowe i adwentowe dni nie zabraknie różnych atrakcji świątecznych adresowanych zarówno do młodszych, jak i starszych miłośników świątecznych klimatów.

Kiermasz Bożonarodzeniowy będzie się odbywał na terenie parku miejskiego. Inauguracja kiermaszu odbędzie się w Mikołajki o godzinie 10:00. Zabawa będzie trwać do godziny 17:00. Od poniedziałku do piątku kiermasz będzie czynny w godzinach: 15:00 – 20:00, natomiast w weekendy: od godziny 12:00 do 20:00.

Na mieszkańców Aleksandrowa i gości czeka zatem prawdziwe bożonarodzeniowe świętowanie – pełne radosnych chwil, m.in. rozdawania prezentów przez św. Mikołaja, zażywania różnych zimowych atrakcji i smaków. Jeśli pogoda dopisze, w aleksandrowskim parku będzie biało, błyszcząco i pachnąco – cynamonem, pomarańczami, piernikami…

Wystaw się na Bożonarodzeniowym Kiermaszu

Skoro kiermasz… to nie może zabraknąć świątecznych akcesoriów i produktów. A te będą oferowane klientom przez firmy, które są zaproszone do tego, żeby wystawić się właśnie w tym szczególnym miejscu.

Osoby zainteresowane ofertą mogą się zgłaszać jako wystawcy do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą zaproponować odwiedzającym Kiermasz Bożonarodzeniowy artykuły związane ze Świętami. Jak zawsze – organizatorzy liczą również na udział rękodzielników.

Bez tradycyjnych bożonarodzeniowych dekoracji, zabawek i potraw, trudno sobie wyobrazić udany Adwent i Święta Bożego Narodzenia. Kiermasz będzie doskonałą okazją do tego, żeby nabyć piękne i nietuzinkowe prezenty, które na pewno ucieszą obdarowywanych.