Jubileuszowe uroczystości związane z rocznicami dla KS Budowlani na horyzoncie. W tym roku klub z Górniczej ma wiele powodów do świętowania, bowiem przypada w nim 75 rocznica założenia klubu, ale również 70 lat istnienia sekcji zapasów, 55 lat od założenia sekcji rugby oraz okrągła, 40 rocznica zdobycia pierwszego tytułu mistrza Polski w tej dyscyplinie sportu.

Początek obchodów zaplanowany jest na 2 września o godzinie 11:00 w kościele Świętego Judy Tadeusza, znajdującym się przy ulicy Antoniego Książka 40. Odpowiedzialnym za prowadzenie mszy będzie ksiądz Paweł Miziołek, kapelan łódzkiej społeczności sportowej i proboszcz tego kościoła. Msza św. zostanie odprawiona w intencji wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób są lub były związane z działalnością KS Budowlani.

Po zakończeniu religijnej części obchodów, uczestnicy przeniosą się na arenę sportową przy ulicy Górniczej 5. Tutaj rozegra się mecz Ekstraligi Rugby, pomiędzy drużyną gospodarzy – KS Budowlani Commercecon, a gośćmi z Lechii Gdańsk. Kolejnym punktem programu obchodów będzie oficjalna część jubileuszowych uroczystości, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie sportowym przy ulicy Górniczej.