W ostatnią środę, znanego jako Czarne Pantery, zespół piłkarski AKS SMS Łódź, reprezentujący czwartą ligę, stawił czoła drużynie trzecioligowej Sokół Aleksandrów. Spotkanie odbyło się na starannie przygotowanym boisku zlokalizowanym przy ulicy Milionowej 12. Stan boiska był doskonały – zapewniał idealne warunki do rozgrywki.

Za sterami drużyny AKS SMS Łódź stał trener Michał Baiński, a sam zespół potwierdził swoją moc i zdeterminowanie na boisku. Decydujący moment meczu miał miejsce, gdy Nowak strzelił jedyną bramkę w całym spotkaniu, przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny 1-0. W pierwszej połowie meczu w bramce Czarne Pantery broniono za pomocą Żyły, natomiast w drugiej połowie roli tej podjął się Czolka. Obaj zaprezentowali solidną dyspozycję. Wszyscy członkowie ekipy wykazali się dużą dynamiką oraz znakomitym zgraniem.

Mecz przyniósł wiele pozytywnych emocji, co jest znamienne dla nadchodzącego sezonu. „To był naprawdę dobry mecz, pełen zaangażowania i świetnej gry”, skomentował trener Baiński po zakończeniu spotkania.