Za nami sezon rywalizacji w IV lidze, w którym to RKS Radomsko zakończyło swoją grę. Po podliczeniu wszystkich wyników, drużyna uplasowała się na 3. miejscu w końcowej klasyfikacji. Zaszczyt awansu do wyższej III ligi przypadł zespołowi Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ostatnia konfrontacja sezonu, która odbyła się 19 czerwca, zakończyła się zwycięstwem radomszczan, którzy pokonali na wyjeździe drużynę ŁKS III Łódź, uzyskując wynik 2:3.

W tej decydującej o końcowym miejscu w tabeli grze z ŁKS III Łódź, do sieci trafili zawodnicy RKS Radomsko: Maciej Kłodos, Wiktor Płaneta (za pomocą rzutu karnego) i bramkarz Nikita Zelenskiy (również po rzucie karnym). Dla drużyny gospodarzy bramki zdobyli T. Kunat i A. Kajszczak.

Skład RKS Radomsko, który wystąpił w tym meczu, był dość zmieniony i prezentował się następująco: N. Zelenskiy – P. Pokora, O. Siuda (zastąpiony w 80 minucie przez D. Niźnika), M. Michalski (zamieniony w 60 minucie na J. Matusiaka), M. Kapica (zastąpiony przez F. Ozgę w 52 minucie), M. Kłodos, J. Góralczyk, B. Trawiński, D. Flaszka, M. Gołda, W. Płaneta.

Podsumowując sezon RKS Radomsko zdobyło łącznie 70 punktów, odnosząc 21 zwycięstw, remisując 7 razy i doznając 6 porażek. Bilans bramek wyniósł 72:31. Wśród zawodników drużyny najwięcej celnych strzałów oddali Bartosz Machaj i Juliusz Molis oraz Wiktor Planeta – każdy z nich trafił do siatki rywala 14 razy.

Kolejny sezon i walka o awans do III ligi czeka graczy RKS Radomsko już w sierpniu 2024 roku.